Doğalgaz Tesisatı

Doğalgaz Tesisatı Nedir?

Doğalgaz

Doğalgaz

Doğalgaz tesisatı ev ve iş yerlerinin ısınma ihtiyacının karşılanması amacıyla kurulan ısınma sistemine verilen isimdir. Doğalgaz hem evin havasını ısıttığı gibi hem de sıcak su ihtiyacını karşılamasından ötürü son derece popüler bir ısınma aracı olarak karşımıza çıkar.

Doğalgaz Nedir?

Doğalgaz Nedir?

Doğalgaz petrol sınıfında yer alan bir gaz karışımıdır. Doğalgaz da tıpkı petrol gibi fosil yakıtlar arasında yer alır. Doğalgaz, renksiz ve kokusuz olmasıyla öne çıkar. Gaz kaçaklarına karşı önlem amacıyla doğalgaza koku karıştırılır. Doğalgaz ayrıca havadan bile daha hafif olmasıyla bilinir. Doğalgaz kullanımı son derece rahat bir kaynak olsa da tesisat kurulurken tedbirli olunması can sağlığı için büyük önem arz eder..

Doğalgaz Tesisatı Nelerden Meydana Gelir?

Doğalgaz Tesisatı Nelerden Meydana Gelir?


1. Doğalgaz Tesisatı Ana Vanası

2. Dağıtım Borusu

3. Kolon Borusu

4. Sayaç Bağlantı Hattı

5. Tüketim Hattı

6. Ayrım Hattı

7. Cihaz Bağlantı Hattı

Doğalgaz Tesisatında Dikkat Edilmesi Gereken Noktalar

Doğalgaz oldukça konforlu bir ısınma yöntemi olsa da dikkat edilmesi gereken önemli noktalar bulunur. Doğalgaz tesisatı kurulurken, mutlaka işinin ehli olan profesyonellerden yardım alınması gerekir. Doğalgaz tesisatı yapılırken, mutlaka binanın projesine sadık kalınarak yapılmalıdır. Tesisat yapıldıktan sonra da yetkili kuruluşlar tarafından denetlenmesi gerekir.

Doğalgaz tesisatı kurulumu sırasında önemli olan konu kaliteli bir markadan hizmet almaktır. Viesmann ve ECA gibi markalar sizlere en iyi kombi çözümlerini sunacaktır. En uygun kombi satın almak istiyorsanız Doğalgaz firmaları arasından sizlere belirttiklerimizi incelemelisiniz. Detaylı bilgi almak için bizimle iletişim kurabilirsiniz.

Mardin Teknik Doğalgaz ve Enerji Sistemleri

Telefon 0531 663 26 61 / 0482 313 40 04 veya Sosyal Medya Hesaplarımız:


Ödeme Yöntemleri


Kredi Kartına 12 Taksit İmkanı

12 Ay Senetle Taksit İmkanı

Bir çok ödeme yöntemi için iletişime geçiniz.

Adres

Mardin Teknik
13 Mart Mah.
Eda Sokak. Berfin Apt Altı (Eski Akmercan çaprazı)
Yenişehir / Mardin

× Uzmanımıza Sorun?